Jak jsme upekli první hokejový dort v Opavě pro akci 29.10.2016

hummer_radek

Ingredience: polystyrenové tabule dodala firma Sias – pan Rostislav Postulka, dále plastové tabule vyrobila firma Nord-Service k tomu jsme dále potřebovali velké suché zipsy, pár metrů vázacího drátu a cca 4h práce. Po upečení dortu jsme se rozhodli ukázat ho lidem ve městě 😃 jeden ze dvou partnerů utkání LIBROS efektivně připevnil zmenšenou ledovou plochu spolu s obřím pukem na střechu svého speciálu Hummeru H2 a vydal se na projížďku po Opavě 😉 lidé se koukali, usmívali a mávali. Auto se po klidnou rychlostí projížděli po městě se spolu jezdcem, který doprovázel hrou na trubku ( foto v příloze ) S velkým hokejovým dortem se stihly jako první vyfotit také děti, které šly zrovna z hodiny bruslení zpět do Mateřské školy. (Foto děti s dortem)

Druhy velký partner utkání bude čepovat pivo zdarma pro prvních pár stovek fanoušků, kteří přijdou v sobotu na zápas s Kopřivnicí podpořit náš klub. Všichni kdo již mají nebo si zdarma vyzvednout svou klubovou Cashbackcards se budou moci zúčastnit soutěže o velmi hodnotné a krásné ceny. Jako například projížďka v Hummeru H2, 50l soudek piva od Grizzlyho, nový dres Hokejové klubu a další krásné ceny – Více info na plakátu.

Přijďte se v sobotu podívat na spousty pozitivních změn v rámci nového vstupu, nových dresů, ale také čerstvě dodělané a vymalované chodby Atd. Atd.

adiv hummer_opava4 dalibor hummer_opava2 hummer_opava1 milda_renda image2

Napsat komentář